אודותינו

בדיקת בריאות העין ג 4

תחום האופטיקה הוא עולם ומלואו וכיום ניתן ליהנות מפתרונות מתקדמים העוזרים להתמודד עם ליקויי ראייה ובעיות ראייה מסוגים שונים. בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון – אופטומטריסטית קלינית מוסמכת, תוכלו ליהנות מטיפול מקצועי ומיומן מאד, מאשת מקצוע בעלת ניסיון רב בתחום ועם יכולת ברמה גבוהה. הקליניקה המנוהלת על ידי לילך אהרון, בעלת תואר במדעים מדויקים ומדעי החיים, מעמידה לרשותכם מגוון רחב מאד של בדיקות עיניים, העוזרות לאתר בעיות אופטומטריה שונות, ובהתאם למצוא את הפתרון היעיל, שיעזור להתמודד איתן.

אופטומטריסטית לילך אהרון – שילוב בין מקצועיות לניסיון רב

לילך אהרון מומחית בתחום האופטומטריה משנת 2000, הינה בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנה בתחום. הקליניקה – OPTIC HOUSE (בית אופטיקה), שנפתחה לקהל הרחב בשנת 2008, וממוקמת באבן יהודה, מציעה לכם שירותים מסוגים שונים, כמו בדיקת ראייה מלאה, התאמת משקפיים, התאמת עדשות מגע, עדשות מולטיפוקל, אבחון מערכת הראייה ועוד. ניסיונה הרב של לילך בתחום האופטיקה, ובנוסף הניסיון שאותו צברה במסגרת עבודתה במרפאת פזילה בבית החולים מאיר שבכפר סבא, מאפשר לה להציע מענה נקודתי לילדים צעירים, בגילאי 6-15 ולספק להם את הפתרונות השונים כדי שיוכלו לשוב לראות חד וברור יותר. בנוסף, מציעה הקליניקה גם מענה מתאים לבני 40 פלוס ולבני הגיל השלישי הסובלים מבעיות עיניים, האופייניות לגילאים אלה ומחפשים פתרונות נקודתיים ואיכותיים.

write essays

פתרונות אופטיקה רבים במקום אחד

בקליניקה – OPTIC HOUSE (בית אופטיקה) – אפשר למצוא מבחר של מסגרות, עדשות מגע, מולטיפוקל המותאמים בהתאמה מלאה לצרכיו של כל לקוח, תוך התייחסות למבנה הפנים שלו, לנתוני בדיקת עיניים, להתנהלותו היום יומית ועוד. הקליניקה מציעה מרחב אסתטי ונוח מאד, היוצר סביבת עבודה נעימה ומרשימה מאד. כל מטופל ומטופל, המגיע אל הקליניקה, זוכה לטיפול אישי ומעקב צמוד על אופן הסתגלותו למשקפיים או לעדשות המגע, וכן לבדיקות מעקב שגרתיות, הנדרשות גם כן.

חזרה למעלה