אופטיקאי בנתניה

אופטיקאי בנתניה

כאשר מתגלה חשש לליקוי בראייה, הדבר הראשון היא האופציה של רכישת משקפיי ראייה, אך עם המגוון העשיר שקיים כיום בשוק, קשה שלא ללכת לאיבוד. עם ייעוץ מקצועי של אופטיקאי בנתניה, תהיו בטוחים שתקבלו ייעוץ נכון ותשובות לשאלותיכם.

בעבר הרחוק, אנשים רבים התביישו להרכיב משקפיים, מכיוון שהיו מספר מועט של דוגמאות ועיצובים. כיום, תוכלו למצוא מגוון סוגי משקפיים של מיטב המעצבים המובילים בעולם כולו, בשלל גוונים ושלל פיתוחים של עדשות מסוגים שונים. בנוסף, תוכלו לשלב לצד משקפיי ראייה עדשות מגע, ובמידת הצורך תוכלו לגוון ביניהם.

אופטיקאי בנתניה

האופטיקאי הוא האדם אשר מיישם את הוראותיו של האופטומטריסט ומכין את משקפי הראייה בפועל. שיתוף הפעולה בין האופטומטריסט לבין האופטיקאי, הוא חיוני ביצירת עדשות מגע ועדשות משקפיים, המותאמים אופטימלית ללקוי הראייה. בנוסף, תפקיד האופטיקאי בנתניה או בכל עיר אחרת, להזמין את חומרי הגלם ואת העדשות מהיצרן, וכאשר הוא מקבל אותם תפקידו להתאים אותן בדיוק רב למסגרת אשר בחר הלקוח על ידי חיתוכים ויצירת חריצים.

אופטיקאי בנתניה

אופטיקאי, מקבל הכשרה הנתונה לפיקוח של משרד התעשייה והמסחר. על מנת לצבור ניסיון וידע הוא זקוק ללמוד מקצועות עיוניים כמו – תורת העיניים, תורת ראייה, תורת האור, אנטומיה של העין, שימוש מעשי בכלים ומכשירי עבודה, חיתוך עדשות, יצירת חריצים בעדשות ועוד.

ישנם-2 דרגות של אופטיקאי

  • דרגה המאפשרת לאופטיקאי לעבוד באופן עצמאי ולפתוח חנות משלו.
  • דרגה אשר מאפשרת לאופטיקאי לעבוד תחת פיקוח של אופטיקאי בכיר.

קיימות מגוון חנויות אופטיקה לרשותכם הפזורות ברחבי הארץ. אופטיקאי בנתניה, יוכל לתת לכם את המענה הדרוש הכולל – בדיקת עיניים מקצועית על ידי אופטומטריסט, מגוון רב של עדשות למשקפיים, מגוון סוגי מסגרות ומגוון סוגי עדשות מגע לבחירתכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: אופטיקאי באבן יהודה | בדיקת עיניים