אופטיקאי בשרון

אופטיקאי בשרון

משקפי ראייה הם לא רק מוצר אופטי חיוני, אלה פריט אופנתי ומעוצב, אשר כל אחד יכול לבחור אותו אישית לפני מבנה פניו ולפי טעמו האישי. אופטיקאי בשרון – תפקידו לסייע לכם להתאים את המשקפיים הטובים ביותר עבורכם.

ההבדל בין אופטומטריסט לאופטיקאי הוא:

  • אופטומטריסט – תפקידו לבצע בדיקת ראייה ולהתאים מספר למטופל.
  • אופטיקאי – הוא זה אשר מיישם את הוראותיו של האופטומטריסט ובפועל מזמין את חומרי הגלם מספקים שונים, ומבצע חיתוכים והתאמת העדשה למסגרת אשר בחר המטופל.

אופטיקאי בשרון – יסייע לכם בהתאמת המסגרת וייעץ לכם לגבי טיב העדשות בליווי הסבר מעמיק על כל עדשה – יתרונותיה וחסרונותיה. מעבר לכך, אופטיקאי בשרון יסייע לכם להתאים את מסגרת המשקפיים במיוחד למבנה פניכם בשיטות הבאות:

התאמת גודל המשקפיים למבנה הפנים

גודל המשקפיים צריך להיות בפרופורציות הגיוניות למבנה הפנים. רצוי שהמסגרת לא תחרוג יותר מידי מרוחב הפנים, או שתהיה צרה מידי בעזרת ציוד רפואי.

צבע המשקפיים

כיום, קיימים צבעים רבים של מסגרות למשקפיים, אך יש לזכור כי – יש להתאים את צבע המשקפיים לצבע עור הפנים. לדוגמא – לפנים בגוון עור כהה, יתאימו משקפיים בהירים או לבנים. ישנם אנשים המתלבטים לגבי רכישת משקפיים צבעוניים, משום שאולי הם לא יתאימו לפריטי לבוש שונים. התשובה היא פשוטה – ברגע שהמשקפיים מותאמים ונראים טוב, הן יתאימו לכל בגד שתלבשו.

נוחות המשקפיים

חשוב שמשקפיי הראייה יהיו נוחים על הפנים, מעבר ליופי. יש לשים לב כי הן אינן כבדות מידי, או לוחצות על צדי הפנים או על גשר האף.

נסו לגוון

חשוב שלא להיות מקובעים על דגם מסוים. כיום יש מגוון דגמים חדשים מחומרים חדשים ובעיצובים שונים. נסו צבע מיוחד ושונה, או נסו פלסטיק במקום מתכת, או סגנון אחר.

מוזמנים לקרוא בנוסף: אופטיקאי בנתניה | בדיקת עיניים