חנויות אופטיקה באזור השרון

חנויות אופטיקה באזור השרון

ישנם אנשים, אשר קשה להם להכיר בעובדה כי הם ליקויי ראייה, וממשיכים בחיי היום יום. אך מצב זה יכול לגרום – להתדרדרות והחמרת בעיית הראייה- וחבל. כיום, קיימות חנויות אופטיקה באזור השרון, אשר מציעות לרשותכם מגוון משקפי ראיה יוקרתיים ומותאמים בקפידה למבנה הפנים שלכם.

אם התגלה ליקוי בראייה – בראש ובראשונה, יש לגשת לאופטומטריסט אשר יבצע לכם בדיקת ראייה, ואם הוא ימצא ליקוי בראייה הוא יתאים לכם מספר ובכך תוכלו לבחור משקפיים לפי טעמכם האישי.

התאמת משקפיים, תשנה עבורכם באופן משמעותי את אורח החיים. פתאום תוכלו לגלות שתוכלו לראות ללא מאמץ את תרגום הסרט בטלוויזיה, לראות טוב את שלטי הרחוב, תוכלו לקרוא ספר או עיתון מבלי להתעייף ולא תצטרכו לאמץ את עינכם לשווא.

התאמת המשקפיים

חנויות אופטיקה באזור השרון, מחזיקות באופטומטריסט אשר יבצע עבורכם בדיקת עיניים ויתאים לכם משקפיים לפי הצורך.  אם ברצונכם להשתמש בעדשות מגע, הוא יבצע בדיקות נוספות כמו רגישות, והתאמת סוג העדשות.

בחנויות אופטיקה באזור השרון, תוכלו למצוא עדשות מגע לבחירתכם. קיימים בשוק מגוון סוגים של עדשות מגע:

  • עדשות חד פעמיות –  עדשות אלו הן פופולריות ביותר ואינן זקוקות לטיפול ותחזוקה מיוחדת. הן עשויות מחומרים רכים ובטכנולוגיות מתקדמות ומאפשרות לקרנית העין לנשום ולבצע החלפת חומרים באופן תקין. הרכבת עדשות מגע חד פעמיות, מתאימות לאנשים אשר רוצים לשלב בין משקפיים לבין עדשות מגע.
  • עדשות קבועות- עדשות אלו מוכנות ומוזמנות במיוחד עבורכם, לפי המספר הספציפי שלכם. ישנם סוגים שונים של עדשות קבועות – עדשות רכות, קשות ונושמות. עדשות אלו מיוצרות בטכנולוגיות הטובות ביותר.

חנויות אופטיקה באזור השרון, מציעות מגוון סוגים של עדשות מגע בטכנולוגיות מתקדמות ממגוון מותגים שונים, תוכלו לבחור את הסוג המתאים ביותר עבורכם ,תוך כדי ייעץ מקצועי- מצוות החנות.

מוזמנים לקרוא בנוסף: חומרים לעדשות מגע | מבחן עיוורון צבעים