עדשות מולטיפוקל בשרון

עדשות מולטיפוקל בשרון

אנו שומעים עליהן לא מעט בשנים האחרונות והן, ללא ספק, מצדיקות את עצמן. עדשות מולטיפוקל בשרון הן עדשות, המיועדות לכל מי שזקוק לשני או יותר זוגות משקפיים כדי לתפקד בסביבת ראיה משתנה: משקפיי קריאה, משקפים למחשב ומשקפיי ראייה. עדשות מולטיפוקל בשרון מספקות את המענה המושלם למי שרוצה ליהנות מראייה חדה וטובה ומבלי להחליף בין המשקפיים. עדשות אלו מוצעות אצל האופטומטריסטים מומחים, והן פתרון נהדר העוזר לשפר את איכות החיים באופן משמעותי. לא עוד כמה זוגות של משקפיים. מהיום – זוג משקפיים אחד עם עדשות מוטיפוקל.

על סוגי עדשות המולטיפוקל

ניתן למצוא כיום מספר סוגים שונים של עדשות מולטיפוקל בשרון. עדשות אלו מספקות מענה, נקודתי, כאמור, לאלה המשתמשים בכמה זוגות של משקפיים, הן משקפי ראייה והן משקפי קריאה, ומותאמות בהתאמה מלאה לכל צורך. ישנן עדשות מולטיפוקל בשרון, המתאימות בעיקר למי שעוסק בעבודה פיזית, ונמצא בפעילות רבה כל היום. ישנן עדשות מולטיפוקל בשרון  בהמתאימות לאלה היושבים שעות רבות במהלך היום מול המחשב או עוסקים בעבודה משרדית. ישנן עדשות מולטיפוקל, המיועדות לצעירים יותר וישנן כאלו המספקות מענה מושלם למבוגרים. האפשרויות הן רבות מאד ובזכות אופטומטריסט מקצועי ניתן להתאים את העדשה הנכונה. עדשות מולטיפוקל הן פתרון לטווח הארוך. הן מונעות את הסרבול, הנוצר בעקבות השימוש במספר זוגות של משקפיים והן מאפשרות התאמה מדויקת לצרכים השונים.

התאמה נכונה של העדשה

כדי ליהנות מיתרונותיהן הרבים של עדשות מולטיפוקל בשרון, חשוב, כאמור, להיעזר בשירותיהם של אופטומטריסטים. התאמה נכונה של עדשות מולטיפוקל בשרון יכולה לעזור להתמודד על לקות הראייה ולאפשר גם נוחות רבה. כדי להתאים את העדשה, מבצע האופטומטריסט אבחון מקדים ובדיקת ראייה, ובכך קובע את לקות הראייה הקיימת. הוא כמובן גם מתשאל אל המטופל עצמו ובוחן את המשקפיים הנמצאים כיום ברשותו. עדשות מולטיפוקל, המותאמות אל המשקפיים ואל צרכיו של הלקוח, מוצעות בטווח מחירים רחב מאד, הנקבע בהתאם לסוג העדשה עצמה.

מעוניינים להחליף את המשקפיים שברשותכם במשקפיים עם עדשות מולטיפוקל בשרון? פנו אלינו עוד היום כדי שנוכל לבצע זאת עבורכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: מסגרות למשקפיים אזור השרון | משקפי ראייה