עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל

התאמת עדשות מולטיפוקל

אחד הפיתוחים המובילים בתחום האופטיקה הם משקפי המולטיפוקל. התאמת משקפיים הכוללים עדשות מולטיפוקל מצריך מיומנות ברמה גבוהה ביותר וגם הכרות רבה עם התחום. התאמת משקפי מולטיפוקל מתבצעת על ידי אופטומטריסט, אשר מתחשב בתהליך ההתאמה במספר פרמטרים חשובים, כמו אורח חייו של המטופל, המעוניין במשקפיים אלה, דרישות סביבת העבודה שלו, נתוני בדיקות ראייה שונות ועוד.

מהן עדשות מולטיפוקל וכיצד מתאימים אותם נכון

משקפי מולטיפוקל הינם משקפיים המתאימים למטופלים הזקוקים לכמה זוגות משקפיים: למשקפי ראייה ולמשקפי קריאה. במקום להשתמש בכמה זוגות, ניתן להיעזר בזוג אחד בלבד, הכולל עדשות מולטיפוקל מיוחדות, העוזרות להתמקד במספר טווחי ראייה שונים, ובכל אחד – בהתאם לצורך. המעבר מטווח ראיה אחד לשני כמעט ואיננו מורגש בזכות טווח הביניים, המשולב גם הוא בעדשות אלו, הנחשב לכזה המתאים גם לאלה הסובלים מבעיות ראיה בטווחים הבינוניים. משקפי מולטיפוקל יכולים לשפר את איכות החיים באופן משמעותי וגם להפוך את השימוש במשקפיים לנוח הרבה יותר. חשוב להתאים את המשקפיים באופן מדויק לצרכיו של המטופל, תוך התייחסות לאופן התנהלותו במהלך היום יום וצרכיו השונים. התאמה לא נכונה עשויה לגרום לחוסר נוחות ופגיעה בתפקוד בעבודה וחיי היומיום. ביצוע אבחון ראשוני, תשאול המטופל וגם בחינת ממצאי בדיקות הראייה שבוצעו, כל אלה יחדיו עוזרים לאופטומטריסט להתאים את המשקפיים ומאפשרים למרכיב אותם ליהנות מיתרונותיהם הרבים.

פנייה אל הכתובת המתאימה

בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון, תקבלו מענה מקצועי, שיעזור לכם להתמודד עם בעיות הראייה השונות. כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מזוג משקפיים אחד, במקום להשתמש בכמה, תעברו אצלנו בקליניקה בדיקות ואבחון מקיף, שיעזרו לנו לאתר עבורכם את הפתרון הטוב ביותר, ובעיקר את המשקפיים המולטיפוקליים, שיתאימו לכם באופן המושלם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: בדיקת עיניים

שירותים נוספים

דילוג לתוכן