אודותינו

תחום האופטיקה הוא עולם ומלואו וכיום ניתן ליהנות מפתרונות מתקדמים העוזרים להתמודד עם ליקויי ראייה ובעיות ראייה מסוגים שונים. בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון – אופטומטריסטית קלינית מוסמכת, תוכלו ליהנות מטיפול מקצועי ומיומן מאד, מאשת מקצוע בעלת ניסיון רב בתחום ועם יכולת ברמה גבוהה. הקליניקה המנוהלת על ידי לילך אהרון, בעלת תואר במדעים מדויקים ומדעי החיים, מעמידה לרשותכם מגוון רחב מאד של בדיקות עיניים, העוזרות לאתר בעיות אופטומטריה שונות, ובהתאם למצוא את הפתרון היעיל, שיעזור להתמודד איתן.

אופטומטריסטית לילך אהרון – שילוב בין מקצועיות לניסיון רב

לילך אהרון מומחית בתחום האופטומטריה משנת 2000, הינה בעלת ניסיון של למעלה מ – 21 שנים בתחום. הקליניקה – OPTIC HOUSE (בית אופטיקה), שנפתחה לקהל הרחב בשנת 2008, וממוקמת באבן יהודה, מציעה לכם שירותים מסוגים שונים, כמו בדיקת ראייה מלאה, התאמת משקפיים, התאמת עדשות מגע מיוחדות, עדשות מולטיפוקל, אבחון מערכת הראייה ועוד. ניסיונה הרב של לילך בתחום האופטיקה, ובנוסף הניסיון שאותו צברה במסגרת עבודתה במרפאת פזילה בבית החולים מאיר שבכפר סבא, מאפשר לה להציע פתרונות לבעיות ראייה מורכבות ,כגון: התאמת עדשות מגע מיוחדות למצבים של קרטוקונוס, השתלת קרנית, יובש קיצוני ועוד, בעיית הסתגלות למולטיפוקל, אבחון ראשוני בתפקודי הראיה וכ”ו. הפתרונות המוצעים למטופלים בהתאם לצורכיהם הייחודים ואורח חייהם כשמול עיניינו הצורך לשוב לראות חד וברור יותר.

פתרונות אופטיקה רבים במקום אחד

בקליניקה – OPTIC HOUSE (בית אופטיקה) – אפשר למצוא מבחר של מסגרות, עדשות מגע, מולטיפוקל המותאמים בהתאמה מלאה לצרכיו של כל לקוח, תוך התייחסות למבנה הפנים שלו, לנתוני בדיקת עיניים, להתנהלותו היום יומית ועוד. הקליניקה מציעה מרחב אסתטי ונוח מאד, היוצר סביבת עבודה נעימה ומרשימה מאד. כל מטופל ומטופל, המגיע אל הקליניקה, זוכה לטיפול אישי ומעקב צמוד על אופן הסתגלותו למשקפיים או לעדשות המגע, וכן לבדיקות מעקב שגרתיות, הנדרשות גם כן.

דילוג לתוכן