התאמת משקפיים לסביבת עבודה

התאמת משקפיים לסביבת עבודה

התאמת משקפיים לסביבת עבודה

האתגרים השונים, העומדים בפני כל אחד ואחת מאתנו במהלך יום העבודה, מצריכים התאמה נכונה של משקפי ראייה או משקפי קריאה, ובעיקר כדי ליהנות מראייה חדה יותר וטובה יותר. מי שנוהג להרכיב משקפיים באופן יום יומי יודע עד כמה חשוב שמשקפיים אלה יספקו לו את הפתרון הנכון עבורו, ויותאמו באופן המושלם לצרכיו השונים. התאמת משקפיים לסביבת עבודה נעשית תוך התייחסות לפרמטרים חשובים,  כמו נוחות בסביבת עבודה משרדית, האם העבודה ברובה היא מול המחשב, האם מדובר בשעות עבודה רבות ועוד.

חשיבות התאמת המשקפיים לסביבת העבודה

רבים מאתנו נוהגים לבלות שעות רבות במקום העבודה. כמעט בכל מקום עבודה נעשה שימוש במחשב ובדרך כלל מדובר גם בשימוש ממושך מאד, ואף גם קבוע. איכות הראייה שלנו משתנה במשך השנים וכבר בגיל 40 מוצאים עצמם רבים סובלים מבעיות של קושי בקריאה. בגילאים אלה פונים בני ה – 40 ומעלה אל האופטומטריסטים או אל רופאי העיניים כדי לקבל מענה מתאים, שיעזור להם להתמודד עם לקות הראייה החדשה שממנה הם סובלים, מענה שיאפשר להם להתנהל טוב יותר בסביבת העבודה שלהם. התאמת המשקפיים לסביבת העבודה, ובמיוחד בגילאים אלה, היא חשובה מאד ויכולה למנוע את חוסר הנוחות והפגיעה בתפקוד בעבודה.

פתרונות בהתאמה מלאה תוך התייחסות אל סביבת העבודה

תיקון ראייה מקרוב ובטווחי הביניים יכול לעזור בעבודה מול המחשב, בקריאה, בעבודה עם הטאבלט ואפילו עם הטלפון הנייד. התאמת המשקפיים, תוך התייחסות לצרכיו של המטופל ולאופייה של סביבת העבודה עצמה, מאפשרת למטופל להמשיך לעבוד באופן תקין, ולמרות האתגרים החדשים הניצבים מולו. אצלנו, בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון, תיהנו מפתרון מדויק. לאחר תשאול מקיף על סגנון העבודה שלכם, על סביבת העבודה עצמה, על התנהלותכם היום יומית ועל צרכיכם השונים, נעזור לכם לאתר משקפיים מתאימים שיוכלו ללוות אתכם במהלך היום יום, ובעיקר גם במקום העבודה עצמו.

מוזמנים לקרוא בנוסף: בדיקת עיניים

שירותים נוספים

דילוג לתוכן