התאמת משקפיים חד-מוקדיות

התאמת משקפיים חד-מוקדיות

התאמת משקפיים חד-מוקדיות

בזכות הפיתוחים השונים בתחום האופטיקה, ומגוון סוגי העדשות, המוצעות כיום בשוק, יכול כל אחד ליהנות מהפתרון המתאים לו ביותר, ובעיקר מהמשקפיים, שיספקו לו את התשובה לבעיית הראייה שממנה הוא סובל. משקפיים חד מוקדיות, וכפי שניתן להסיק משמם, הם משקפיים המתאימים לטווח אחד בלבד: לטווח הביניים, לטווח הקרוב או לטווח הרחוק. התאמתם נעשית על ידי אופטומטריסט מוסמך, המאבחן את סוג לקות הראייה, ובהתאם מחליט על הפתרון, שיעזור להתמודד איתה בצורה הנכונה.

למי זה מתאים

בין אם מדובר בקוצר ראייה, רוחק ראייה או במקרים של פרסביופיה, מדובר בפתרון טוב, המאפשר לחזור וליהנות מראייה חדה וטובה יותר. אחת התופעות השכיחות בשנות הארבעים המוקדמות היא בעיית ראייה הנקראת “פרסביופיה”. איברי הגוף השונים משתנים לאורך השנים, ותפקודם, אט אט, נפגע. פגיעה זו, או השפעותיו השונות של הגיל, באות לידי ביטוי בעיניים כבר בגילאים מוקדמים, ובעיקר בתחילת שנות הארבעים. בגילאים אלה נפגעת יכולת ההתמקדות של העין, ובעיקר לטווח הקרוב. קשה לקרוא ספרים ואפילו קשה לראות את ההודעות בטלפון הנייד. בעזרת משקפיים חד מוקדיות ניתן לתקן את לקות הראייה ולשוב לראות טוב יותר, כפי שהיה בגילאים הצעירים. התאמתם של המשקפיים נעשית בעזרת אופטומטריסטים, ולאחר בדיקת ראייה ואבחון מעמיק.

התאמה נכונה בעזרת המומחים בתחום

בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון תוכלו למצוא את המשקפיים המתאימים לכם, כאלה שיעזרו לכם להתמודד עם בעיית הראייה, שממנה אתם סובלים. המשקפיים החד-מוקדיות שלנו יספקו לכם את המענה המושלם ויותאמו לכם באופן מדויק, בעזרתו של צוות מקצועי ובעל ניסיון רב מאד בתחום האופטיקה.

מוזמנים לקרוא בנוסף: בדיקת עיניים

שירותים נוספים

דילוג לתוכן