התאמת מסגרות למשקפי ראייה ושמש

התאמת מסגרות למשקפי ראייה ושמש

התאמת מסגרות למשקפי ראייה ושמש

השוק מציע לנו כיום שפע של מסגרות נהדרות למשקפי ראייה ושמש. המשקפיים, שמשמשים רבים מאתנו לא מעט במהלך שעות היום, הם הרבה יותר מפתרון לבעיית ראייה או ללקות ראייה כלשהי. הם אביזר אופנתי לכל דבר, שיכול להפוך את המראה הכללי למראה מיוחד ומסוגנן יותר.

כשמחפשים מסגרות למשקפי הראייה או למשקפי השמש חשוב להתייחס לפרמטרים שונים כדי להבטיח התאמה מלאה, ובעיקר גם נכונה. את כל זאת ניתן לעשות בעזרתו של אופטומטריסט מנוסה שמבין את האסטטיקה לצד הפרמטרים והצרכים של הפציינט, ובקליניקה המציעה מבחר של אפשרויות, שמהן ניתן לבחור.

כיצד עושים זאת נכון

כדי להתאים את המסגרת למשקפי הראייה או למשקפי השמש, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים מרכזיים: מבנה הפנים, צבע המסגרת, נתוני מרשם הבדיקה, המרחק בין האישונים וכמובן גם צרכיו של המטופל עצמו, המעוניין במשקפיים. אפשר למצוא היום מסגרות בעיצובים שונים ובצבעים שונים. למבנה פנים עגול תתאים מסגרת מרובעת או מוארכת וצרה, ואילו למבנה פנים צר מאד, תתאים דווקא מסגרת עגולה. למי שיושב שעות רבות מול המחשב, במסגרת עבודתו, תתאים מסגרת מסוג אחד, בעוד שלאחר, העובד בעבודה פיזית מאד, תתאים מסגרת שונה.

פתרונות מתאימים לכל צורך

בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון מציעים לכם מגוון רחב של מסגרות למשקפי ראייה ומשקפי שמש של החברות המובילות בתחום. בעזרת הצוות המקצועי והמיומן שלנו נעזרו לכם למצוא את המסגרת המתאימה ביותר למשקפי השמש או למשקפי הראייה שלכם, כזו שתאפשר לכם ליהנות מפתרון מושלם ובעיקר גם נוח מאד. אנו נבחן את צרכיכם השונים, את מבנה הפנים שלכם וגם נתונים נוספים חשובים שיעזרו לנו לעזור לכם! אצלנו תמצאו ליווי צמוד, שירות ברמה גבוהה וגם מענה מתאים לכל צורך. בין אם מדובר במשקפי קריאה, משקפי ראייה או משקפי שמש, אנחנו הכתובת המתאימה.

שירותים נוספים

דילוג לתוכן