התאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע

עדשות המגע המוצעות כיום, מספקות מענה לצרכים שונים ועוזרות להתמודד עם ליקויי הראייה השונים. התאמת עדשות מגע נעשית על ידי לילך אהרון, שמתאימה את הפתרון הטוב והאופטימלי ביותר למטופליה. כדי ליהנות מיתרונותיהן הרבים של עדשות המגע חשוב להתאים אותן נכון, תוך התייחסות לפרמטרים שונים, לרבות מצבה של העין, גיל ואורח חיי המטופל, מבנה הקרנית, מחלות קרנית (קרטוקונוס/ השתלת קרנית) וגם הסיבה שלשמה זקוקים לעדשות אלו.

כיצד מתאימים את עדשות המגע ועדשות מגע מיוחדות –

עדשות מגע מיוחדות, המותאמות במצבים של מחלות קרנית, קרטוקונוס ו/או השתלת קרנית או יובש עיניים קיצוני (נגרם כתוצאה מתסמונות שונות או מטיפולים כימותרפיים) הינן עדשות משנות חיים ומהוות לעיתים קרובות “גלגל הצלה” עבור מי שזקוק להן (לפרטים נוספים צרו קשר) עדשות מגע לתיקון ראיה מחליפות משקפיים או מולטיפוקל – ניתן למצוא בשוק כיום מגוון רחב מאד של עדשות מגע. ישנן עדשות חד פעמיות וישנן גם עדשות קבועות. חשוב לבחור נכון את עדשות המגע כדי למנוע נזקים לעין ולראייה עצמה, ועוד יותר חשוב לעשות זאת בעזרתם של אנשי מקצוע מנוסים. בחירת עדשות, המותאמות בהתאמה מלאה למטופל, נעשית תוך בחינתם של פרמטרים שונים על מנת להציע את המענה המושלם. כדי להתאים את עדשת המגע אל המטופל, מתייחס האופטומטריסט אל מספר נתונים, כמו בריאות העין של המטופל, איכות וכמות הדמעות, מבנה הקרנית, בריאות העפעפיים ומטרתן של עדשות אלו. בהתאם לנתונים שנאספו, מזמין האופטומטריסט סוגים שונים של עדשות מגע ובוחן אותם בעין המטופל במשך זמן מסוים. לאחר שנמצאו עדשות המגע המתאימות, חוזר המטופל לביקורת בכל חצי שנה לוודא שאכן מדובר בהתאמה מלאה.

הכתובת הנכונה לבחירת עדשות המגע המתאימות

בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון, נעזור לכם למצוא את עדשות המגע המתאימות לכם ביותר. הצוות המקצועי שלנו, בקליניקה, ילווה אתכם לאורך כל הדרך, והחל מביקורכם הראשון, ויעשה ככל שביכולתו כדי לאפשר לכם לשוב ולראות באופן תקין. לאחר שהותאמו לכם עדשות המגע, תוזמנו אחת לתקופה לביקורת, בהתאם לסוג העדשות. בבדיקה זו נבחן את בריאות העין ואם ישנם שינויים במרשם, ובמידת הצורך, נבצע התאמות.

מוזמנים לקרוא בנוסף: עדשות מגע,  בדיקת עיניים

שירותים נוספים

דילוג לתוכן