פיתוח ימי בריאות, הרצאות ופעילויות שונות לחברות וארגונים

פיתוח ימי בריאות, הרצאות ופעילויות שונות לחברות וארגונים

פיתוח ימי בריאות, הרצאות ופעילויות שונות לארגונים וחברות

מחפשים כתובת מקצועית שתספק לכם ולעובדים שלכם מידע חשוב בענייני בריאות ותפתח עבורכם יום חוויתי, גדוש בפעילויות והרצאות מרתקות? אם כן, אצלנו, בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון, תמצאו את המענה המתאים לכם ביותר, ובעיקר גם המקצועי ביותר. בזכות ימי הבריאות שלנו יוכלו העובדים שלכם, התלמידים שלכם וגם הצוות, שמלווה אתכם, ללמוד לחיות נכון ובריא יותר ולהשתמש, באופן יום יומי, בשלל של כלים חשובים, שיעזרו לו לעשות זאת.

כדי שהעובדים שלכם יהיו בריאים יותר

הניסיון הרב שלנו וגם הידע שצברנו במהלך הדרך מוכיחים לנו שוב ושוב עד כמה חשוב לשמור על אורח חיים נכון ובריא וגם לקבל מידע, שיכול לעזור לעשות זאת. בין אם אתם ארגון גדול, חברת הייטק מובילה, או אפילו בית ספר, נשמח לפתח עבורכם ימי בריאות, הכוללים הרצאות חשובות וגם פעילויות מגוונות. את כל אלה יעבירו לכם דיאטנית קלינית, רופאים מתחומים שונים, קלינאית תקשורת או אופטומטריסט, המתמחה בתחום האופטיקה ויכול לייעץ בעניין פתרונות ראיה מתקדמים ויעילים. מדובר בהרצאות ופעילויות שונות שיספקו לכם ולכל המשתתפים ביום הבריאות כלים חשובים מאד, ויעזרו להם לפתח מיומנויות, הרלוונטיות גם לתחום עיסוקם.

כדי שתוכלו ליהנות ממענה מקצועי ומתאים

אנו, בקליניקה לאופטומטריה של לילך אהרון, נתאים לכם את הפעילות ואת ההרצאות בהתאם לצרכיו של הארגון או החברה שלכם ובהתאם גם למטרות, שאותן אתם רוצים להגשים. אנו נפתח ונבנה עבורכם יום בריאות תוך התייחסות לקהל היעד, קהל המשתתפים, וכל זאת בליווי פעילויות מיוחדות ומפתיעות וגם אווירה נעימה. ימי הבריאות שנעביר לכם יתקיימו במקומות שונים, על פי בחירתכם, ובהתאם גם לתקציב שברשותכם. אנו מבטיחים לכם יום חוויתי ומקצועי מאד, יום שהוא הזדמנות לקחת פסק זמן, ולהתמקד בדברים החשובים באמת – בבריאות שלנו!

שירותים נוספים

דילוג לתוכן