אופטיקאי באבן יהודה

אופטיקאי באבן יהודה

כולם רוצים לבחור את הטוב ביותר בכל תחום. אך כשהדבר מגיע לבריאות העיניים – אתם רוצים את הטוב ביותר. קיימים בשוק מגוון חנויות אופטיקה ושפע של אופטיקאים מהטובים ביותר. אם אתם תושבי השרון, תוכלו למצוא אופטיקאי באבן יהודה מקצועי, אשר יספק לכם מגוון שירותי אופטיקה לכל מטרה.

איך לבחור אופטיקאי?

אופטיקאי באבן יהודה, יש בשפע, איך תוכו לבדוק אם הוא באמת מקצועי ויספק לכם את מבוקשכם?

שלב הראשוני הוא- רמת המקצועיות. על רמת המקצועיות של האופטיקאי, תוכלו לראות על קירות האופטיקה. לרוב, אופטיקאים תולים תעודות אלו על הקיר, אך את המקור למקצועיות תוכלו לבדוק עם לקוחות מרוצים וממליצים אשר חוו שירות מקצועי על ידי אותו אופטיקאי.

ניסיון – הניסיון עושה את ההבדל.  ככל שיש לאופטיקאי יותר ניסיון כך תדעו שרמת המקצועיות שלו גבוה.

שירות אישי – שירות ויחס אישי הוא הדבר החשוב לכל אחד, בשעת רכישת כל מוצר שהוא. אופטיקאי באבן יהודה, יעניק לכם ליווי והתאמה אישית מתחילה ההזמנה ועד סופה, תוך כדי הקפדה על דיוק ומקצועיות מרבית.

מה ההבדל בין אופטיקאי לאופטומטריסט?

רוב האנשים אינם יודעים מה ההבדל בין אופטיקאי לאופטומטריסט ויש כאלה אשר חושבים שתפקידם זהה – אך הם טועים.

אופטומטריסט – הוא האדם הורשה לבדוק את ראייתכם ובודק האם יש לכם בעיות ראייה, הוא בודק את עוצמתה ומתאים לכם מספר למשקפיים או לעדשות מגע.

 אופטיקאי – הוא האדם אשר מיישם את המלצות האופטומטריסט ומכין בפועל את המשקפיים. האופטיקאי הוא מעיין טכנאי, הוא מזמין את העדשות מהיצרן, ולאחר קבלת חומר הגלם, הוא מתאים אותם למסגרת, על ידי חיתוכים ויצירת חריצים כדי להרכיבן למסגרת אשר בחרתם.

שיתוף הפעולה בין אופטומטריסט לאופטיקאי באבן יהודה, הוא הכרחי ביצירת  עדשות למשקפיים או עדשות מגע בעלות התאמה אופטימאלית לליקוי הראיה שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: חנות משקפיים בשרון | בדיקת עיניים